PolDeck TD — mitmekihiline PIR-täitega katusepaneel

PolDeck TD Europanels on polüuretaanvahuga trapetsikujuline katusepaneel. Kinnitamine toimub isepuuriva kruvi abil läbi tugitala. PolDeck TD (Trapezoidal Deck) on näide universaalsest katusepaneelist, mis on hea valik erinevatele hoonetele. Vajalik kalle on vähemalt 4° (7%) üksiku paneeli puhul ja 6° (10%) katuseaknaga, ülekaetud jne paneelide puhul. Mitmekihiline PolDeck TD katusepaneel on saadaval järgmise variandina:

  • AGRO –täiendav kondensaadi vaba kiht Agro, mis on paigaldatud PolDeck TD sisekihile ning sobib erinevat liiki põllumajanduslikele hoidlatele. See spetsiaalne kiht imab niiskuse hoone seest ja eraldab veeauru.
  • ÜLEKATE – eelnevalt lõigatud seesmine pealiskiht, ülekate L ja R räästarenni (Z) ühendamiseks pikkuses 50-300 mm.

Mitmekihilised paneelid on kasutusvalmis komposiittooted. Väga oluline on paigaldatavate paneelide pikkuse õige mõõtmine, et vältida liiga pikkade (tarbetu kulu) või liiga lühikeste (mis muudab mõnikord paigaldamise hoopis võimatuks) paneelide tellimist. Paneeli pikkus peaks olema täpsustatud ehitusprojektis. Paneele tuleb mõõta ka valmis tugikonstruktsiooni alusel, kuna see võib plaanist erineda. Klient / ostja vastutab pikkuse spetsifikatsioonide täpsuse eest (ametialaselt nimetatakse seda “lõikamisloendiks”). Katuse tugikonstruktsioon, mis on mõeldud paneelide paigaldamiseks, võib olla tehtud terasest, puidust või raudbetoonist. Iga sellise konstruktsiooni jaoks on EuroPanelsi tootevalikus erinevad spetsiaalsed kinnituslahendused. Jälgige, et hoiate pärlinite vahel õiget kaugust ja kontrollige nende näitajaid: profiili tüübi, pikkuse ja laiuse jne vastavust ehitusprojektile. Tugikonstruktsioon on paneelide raskuse kandja, mis on ette nähtud koormusi kandma (lumi, tuul ja vihm). Katuse pinda kuumaks muuta võiva tugeva päikesevalguse, UV ja äärmuslike temperatuuride kõrvaltoimete tõttu soovitame katusepaneelid valgeks värvida (nt RAL 9010). Tähtis on kasutada ka paisumisvuuke ja ülekatmise pikkusega ühenduspaneele, et muuta üksiku paneeli kogupikkust “lühemaks”. See võimaldab nõuetekohast “toimimist” paneeli konstruktsioonil ning liigsest kuumusest tingitud pealiskihi pikkuse muutuse kompenseerimist.

Andmed:

  • Paneeli laius [mm]: 1065
  • Paneeli paksus: 40/75; 60/95; 80/115; 100/135; 120/155; 130/165; 145/180; 165/200
  • Tulekindlus: REI 15
  • Liitekoht: standardne – nähtav

TEHKE HINNAPÄRING

Close Menu